Kancelaria Adwokacka w Olsztynie
10-110 Olsztyn, ul. Skłodowskiej 12a/4
tel +48 89 535 31 29
  
 

Unieważnianie umów kredytowych we frankach szwajcarskich


 

Kredyty w walutach obcych


Uprzejmie informujemy, że nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się unieważnianiem umów kredytowych udzielanych konsumentom w walutach obcych, w szczególności umów kredytowych we frankach szwajcarskich denominowanych lub indeksowanych do CHF, a nawet umów walutowych.

W odróżnieniu od tak zwanych "kancelarii frankowych", które często zakładają i prowadzą  nie posiadające żadnej wiedzy prawniczej bliżej nieznane osoby, zapewniany jasne zasady prowadzania spraw, nie pobieramy w zasadzie żadnych opłat przy przyjęciu zlecenia ,  rzetelnie  informujemy Klientów o każdym aspekcie ich sprawy, w szczególności dokładnie wyjaśniamy jakiego rodzaju korzyść można uzyskać w rezultacie unieważnienia całej umowy frankowej lub jej poszczególnych zapisów.

PAMIĘTAJ : Nie każdą umowę kredytową we frankach szwajcarskich da się unieważnić, jeżeli można ją unieważnić kredytobiorca zawsze odnosi korzyść z powodu różnic kursowych,  jeżeli Twoje wpłaty przewyższają kwotę nominalną kredytu frankowego odzyskasz różnicę, jeżeli nie,  nie będziesz musiał dalej płacić bankowi. PAMIĘTAJ : każda sprawa jest inna, zapadają różne wyroki sądowe w zależności od rodzaju podpisanej umowy kredytowej z danym bankiem, a o tym wszystkim powinieneś się dowiedzieć od adwokata przed podpisaniem umowy o prowadzenie sprawy.

Co do szczegółowego sposobu załatwiana spraw kredytobiorców prosimy o kontakt z Kancelarią Prowadzimy także mediacje przedprocesowe z bankami i procesy sądowe w całej Polsce. Zapewniamy doświadczenie i wiedzę prawniczą popartą szkoleniami.